Відбулися засідання конкурсних комісій з проведення конкурсів на посади директорів закладів загальної середньої освіти Краснокутського району
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_3198.jpg)
Сьогодні, 10 січня, під головуванням першого заступника голови Олени Губарєвої в медіатеці Краснокутської гімназії відбулися засідання трьох конкурсних комісій з проведення конкурсів на посади директорів закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району. На цих засіданнях були проведені конкурсні випробування кандидатів (тестування і розв’язання ситуаційних завдань) і презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.
Члени комісій прийняли відповідні рішення за підсумками засідань.
Протокол 10012019 Мурафська ЗОШ
Протокол 10012019 Пархомівська ЗОШ
Протокол 10012019 В’язівська ЗОШ